Clinceni - Chindia SCOR 0-0 LIVE. Lupta pentru salvarea de la retrogradare

Clinceni – Chindia SCOR 1-0 LIVE. Lupta pentru salvarea de la retrogradare

Clinceni – Chindia SCOR 1-0 se luptă pe terenul din Clinceni, meciul este transmis Digi Sport și Look Sport și live text pe HUFF.ro. Mai jos vezi cele mai importante faze. Partida a disputat cu o prima repriză cu un fotbal modest. Niciun dintre echipe nu s-a remarcat și nu a avut faze în poartă.

Clinceni – Chindia SCOR 0-0 LIVE TEXT

Meciul este live text și live stream mai jos. Dacă nu vezi actualizările apasă aici. Articol se updatează la 60 de secunde.

MIN 54 – Vojtus a deschis scorul în meciul Clinceni VS Chindia. Scor 1-0

MIN 45 – Meciul a revenit. Ambele echipă se luptă pentru evitarea retrogradării. În prima repriză doi jucători au fost schimbați. Unul pentru fiecare echipă, ambii eligibili pentru naționala under 21.

Rezumat prima partidă:

MIN 36 – PRIMA SCHIMBARE CHINDIA! A ieșit Barbu, a intrat DANGUBIC

MIN 35 – OCAZIE CLUNCENI! Vojtus a reluat cu capul din doi metri, după o centrare foarte bună a lui Albu. Acesta din urmă a înșiruit mai mulți adversari a centrat la bara a doua, Vojtus s-a înălțat, deși se afla și Buziuc acolo, dar mingea trimisă de el s-a dus pe lângă bara din stânga portarului.

MIN 26 – CARTONAȘ GALBEN VOJTUS și CARTONAȘ GALBEN BIC!

MIN 8 – PRIMA SCHIMBARE CLINCENI! A ieșit Șușu, a intrat VENTURA

Echipele de start Clinceni – Chindia

Clinceni - Chindia SCOR LIVE. Lupta pentru salvarea de la retrogradare

Clinceni – Chindia SCOR LIVE. Lupta pentru salvarea de la retrogradare

Academica-Chindia, etapa a 5-a play-out, echipe probabile

Academica: Vâlceanu – Matei, Patriche, Humanes, Dobrescu – Merloi, Şut, Albu, Ion – Buziuc, Vojtus. Antrenor Ilie Poenaru

Chindia: Aioani – Martac, Benga, Dialo, Ad. Ioniţă – Raţă, Novac – Neguţ, Dangubic, Ivancic – Berisha. Antrenor Viorel Moldovan

Tot astăzi se joacă şi meciul Viitorul-Hermannstadt, de la ora 20:00, în direct pe Digi Sport 1 şi în aplicaţia Digi Online.

HUFF.ro transmite de la ora 20:00 meciul dintre Viitorul și Hermannstadt.

Live stream Clinceni – Chindia

Meciul dintre Clinceni – Chindia poate fi urmărit și online pe site-ul digionline.ro sau aplicațiile Orange TV, Horizon de la UPC Vodafone Fix, Vodafone TV. De asemenea abonații focus sat au la dispoziție aplicația Live TV. Rezumatul Clinceni – Chindia imediat dupa ce se termină partida în acest articol.

Sunt Adrian Vrauko si de 14 ani lucrez în presa online. Am început ca redactor la Realitatea TV, am continuat mai apoi la Pro TV, Kanal D. Iar din 2014 am infiintat Revista Teo Trandafir, continuand cu HUFF.ro si multe alte site-uri din grupul AIR24. La HUFF.ro sunt Editor Of The Day si coordonez echipa editoriala.