Gaz Metan Mediaș VS FC Botoșani SCOR Live video, goluri pe bandă rulantă

Gaz Metan Mediaș VS FC Botoșani SCOR 0-2 Live video, rezumat video

Rezumat video Gaz Metan Mediaș VS FC Botoșani SCOR 0-2. Botoșaniul a părut mult mai preocupată să câștige punctele. Asta poate fi și din cauza faptului că Gaz Metan Mediaș nu poate juca în cupele Europene. În primele 35 de minute de joc  FC Botoșani s-a impus în poarta Gaz Metan și a înscris două goluri. Video cu golurile, momentele importante și comentarii live mai jos.

Gaz Metan Mediaș – FC Botoșani SCOR 0-2 – Rezumat video

UPDATE: live Juventus – Lecce SCOR 0-0. Live video! Arthur vine in Serie A, transfer confirmat
Rezumatul video al partidei Gaz Metan Medias VS FC Botosani scor final 0-2 este disponibil mai jos. Meciul a inceput in forta pentru echipa botosananeana. Primul gol a fost marcat in minutul 15, iar al doilea in minutul 32. Scor final 0-2.

MIN 90  – Lovitura Libera pentru FC Botosani. Meciul este prelungit cu 3 minute. Rezumatul video este mai sus.

MIN 45 – Pauza. Scorul la pauza este 0-2.

Min 82 – Ocazie de gol Gaz Metan

Portarul de la FC Botoșani nu a avut abosolut nimic de apărat în cele 36 de minute scurse din joc. Echipa Gaz Metan Mediaș n-a ajuns cu mingea aproape de FC Botoșani, care a și marcat doua goluri. Primul gol a fost înscris de Botoșani în minutul 15 de către jucătorul Reagy Ofosu.

Goluri marcate în meciul Gaz Metan Mediaș VS FC Botoșani

MIN 15

Cel de-al doilea gol marcat a fost tot de către Alin Seroni în minutul. În minutul 32 Reagy Ofosu a primit un cartonaș galben, după un fault.

MIN 32

Echipele de start

Gaz Metan: Pleşca – Butean, M. Constantin(c), Popa, De Moura – Fofana, Droppa – Ciocan, Chamed, Velisar – Buş
Rezerve: Popa, Roşu, Romeo, Drăghici, Trif, Fernandes, Nicula, Avram, Nielsen

FC Botoşani: Pap – Haruţ, Chindriş, Şeroni, Ţigănaşu – Ofosu, Carlone, Keyta – Dugandzic(c)
Rezerve: Hankic, Patache, Cîmpanu, Ashkovski, Hristovski, Mendoza, Baxevanos, Ebenhofer, Holzmann

Gaz Metan Mediaș VS FC Botoșani SCOR

Gaz Metan Mediaș VS FC Botoșani echipele de start

Gaz Metan Mediaș – FC Botoșani se poate vedea și live video, instructiunile mai jos.

Digisport, Look Sport și Telekom 1 transmit meciul din Liga 1 dintre Gaz Metan Mediaș și Fc Botoșani. Meciul poate fi urmărit gratuit pentru clienții RCS RDS DIGI pe Digionline.ro, Telekom TV sau Horizon Go, pentru abonații UPC. De asemenea și pe site-ul televiziunii Digi.

Rezumat video Gaz Metan Mediaș – FC Botoșani

Înaintea meciului din această seară, Gaz Metan ocupă locul 4, cu 25 de puncte, la două lungimi de FCSB. FC Botoșani se află pe ultima poziție din play-off, cu 24 de puncte.

Ultimele două dueluri directe dintre Gaz Metan și FC Botoșani s-au terminat la egalitate. FC Botoșani nu a mai câștigat la Mediaș din 2018.

În play-out-ul Ligii I, în etapa a şasea, se va disputa vineri meciul Hermannstadt – Academica Clinceni, de la ora 17.00. Partida va fi arbitrată de o brigadă formată din George Cătălin Găman (central), Radu Adrian Ghinguleac, Adrian Popescu (asistenţi) şi Szabolcs Kovacs (rezervă). Observator de arbitri va fi Zoltan Szekely.

Sunt Adrian Vrauko si de 14 ani lucrez în presa online. Am început ca redactor la Realitatea TV, am continuat mai apoi la Pro TV, Kanal D. Iar din 2014 am infiintat Revista Teo Trandafir, continuand cu HUFF.ro si multe alte site-uri din grupul AIR24. La HUFF.ro sunt Editor Of The Day si coordonez echipa editoriala.