Live video Djurgarden - CFR Cluj Scor

Live video Djurgarden – CFR Cluj Scor 0-1. Clujul câștigă. CFR se califică în Europa League! Rezumat video

Live video Djurgarden – CFR Cluj SCOR 0-1. Meciul este transmis live video pe huff.ro și platformele operatorilor de cablu după înstrucțiunile de mai jos. La TV meciul dintre CFR Cluj și Djurgarden este transmis de Look Sport și Digi Sport 1. În playerul video de mai jos poți vedea live video transmisiunea, dar și pe site-urile video de mai jos. Meciul este in turul 3 preliminar la Europa League.

Meciul este transmis și în format live blog / live text și de asemenea live score.

Live video Djurgarden – CFR Cluj, scor 0-1 LIVE TEXT

Minutul 90 – Meciul este prelungit cu 4 minute.

Min. 90 – Mario Rondon cartonaș galben

UPDATE – Steaua încasează gol în meciul cu Liberec.

Minutul 80 – CFR Cluj încasează un cartonaș galben, jucătorul Mihai Bordeianu.

Minutul 51  – Gooooool CFR. SCOR Djurgarden – CFR Cluj 1-0. CFR deschide scorul după o execuție de excepție a lui Cristian Deac.

Minutul 48 – Cristian Deac joacă bine faza, dar CFR Cluj nu primește Penalty în meciul cu Djurgarden. Din fericire trupa lui Dan Petrescu n-a fost sancționată de arbitru.

Minutul 46 – Meciul a revenit. Evolutia CFR Cluj este net superioara fata de echipa gazda. Suedezii de la Djugarden joaca slab.

Minutul 45 – Pauză în Suedia. Djurgarden se află în inferioritate față de Românii noștri de la CFR Cluj. Scor Djurgarden – CFR Cluj 0-0. Vă reamintim ca la ora 20:30 Steaua FCSB a început meciul live video cu Liberec.

Minutul 30 – Ocazie importantă pentru CFR. Clujenii crează panică în poarta Djurgarden.

Minutul 1, ora 20:02 –  Meciul a început cu un atac al CFR Cluj. Echipa din România este favorită în contextul în care cei de la Djurgarden nu au avut prea multe meciuri câștigate în ultima perioadă.

Foto Djurgarden – CFR Cluj

Live video Djurgarden – CFR Cluj

Aici va fi afișat playerul video cu meciul în format live video. Playerul devine activ la ora 20:00. În cazul în care playerul video nu mai funcționează, vă rugăm semnalați întreruperea live stream pentru a modifica sursa de pe Yotubue.

Meciul poate fi urmărit live video și pe site-urile digisport.ro și contracost pe looksport.ro. De asemenea platformele mobile Vodafone TV și Orange TV, au în grila de programe canalul Look Plus.  Abonații UPC Vodafone Fix au la dispoziție platforma Horizon.tv, unde pot urmăr live video meciul.

Campioana Suediei nu este într-o formă deloc strălucită înainte să dea piept cu CFR Cluj în turul trei preliminar din Europa League. Suedezii au un singur succes în ultimele şase partide oficiale pe care le-au dispuat, scor 2-1 cu Europa (Gibraltar) în turul precedent din UEFA Europa League. În acest interval, Djurgarden a mai înregistrat trei remize şi două înfrângeri. Gruparea din Stockholm a fost eliminată în primul tur preliminar al UEFA Champions League de Ferencvaros, scor 0-2, înaintea dificilului duel avut cu în Europa League cu formaţia din Gibraltar.

ECHIPELE DE START

Djurgarden: Bratveit – Kack, Augustinsson, Une Larsson, Witry – Edwards, Kalstrom,  Ulvestad – Chilufya, Eriksson, Radetinac
Rezerve: Vaiho, Walker, Ring, Holmberg, Barkroth, Kujovic, Mitku
Antrenor: Kim Bergstrand

CFR: Bălgrădean – Susic, Vinicius, Burcă, Camora – Bordeianu – Deac, Păun, Djokovic – Rondon, Omrani
Rezerve: Sandomierski, Manea, Pereira, Debeljuh, Chipciu, Hoban, Cestor
Antrenor: Dan Petrescu

Sunt Adrian Vrauko si de 14 ani lucrez în presa online. Am început ca redactor la Realitatea TV, am continuat mai apoi la Pro TV, Kanal D. Iar din 2014 am infiintat Revista Teo Trandafir, continuand cu HUFF.ro si multe alte site-uri din grupul AIR24. La HUFF.ro sunt Editor Of The Day si coordonez echipa editoriala.