Categorii Sport

FCSB – Argeș Pitești Scor 3-0. Rezumat video. Denis Man hattrick

FCSB – Argeș Pitești SCOR 3-0. Meciul este live video și live blog pe HUFF. Steaua (FCSB) luptă deși are mari probleme pentru a rămâne în top în clasamentul Liga 1. Astăzi, 20 septembrie joacă împotriva Argeș Pitești, iar FCSB speră la o victorie deși lotul este afectat de probleme majore. Meciul este live video pe HUFF și tranmis la TV de a Digi Sport 1, Look Sport HD și Telekom Sport 1. Meciul va fi live video în playerul de Youtube, spre finalul acestui articol.

Denis Man reușește un hattrick în meciul cu FC Arges. Jucătorul FSCB înscrie 3 goluri.

FCSB – Argeș Pitești SCOR 3-0 – live video & live blog

Fluier final Denis Man omul meciului, primul hattrick din Liga 1. FCSB câștigă detașat meciul cu FC Argeș.

Minutul 90 – Meciul a fost prelungit cu 2 minute.

Minutul 72 – Denis Man înscrie din nou. FC Argeș este umilită de jucătorul Stelei. SCOR FCSB – FC Arges 3-0

Minutul 67 – FCSB continuă atacul împotriva FC Argeș, scorul este clar. Va reuși echipa Pișteană să recupereze?

Minutul 46 – Meciul FCSB – FC Arges a revenit, atât live video cât și la TV.

Mintul 45 – Finalul primei reprize aduce o FCSB închegată și pusă clar pe vitoria cu FC Arges. Scor la pauză FCSB – FC Arges 2-0.

Denis Man a înscris două golguri în prima repriză, în minutul 22, iar primul gol a fost marcat în minutul 13.

Minutul 22 – Denis Man înscrie din nou în poarta FC Argeș. Scor FCSB – FC Argeș 2-0. Video cu golul al doilea marcat de Denis Man mai jos.

Minutul 13 – Denis Man deschide scorul pentru FCSB. Scor FCSB – FC Argeș 1-0.

Minutul 9 – Steaua încasează primul cartonaș galben, jucătorul Ionuț Pantiru penalizat.

Live video FCSB – FC Arges

UPDATE 21:39 – Meciul a început și este transmis live video și pe Youtube. Poti și vedea FCSB vs FC Argeș mai jos.

Cei care nu pot vedea meciul la TV pot urmări live video meciul FCSB – Argeș Pitești pe: urmări meciul gratuit pe site-urile: digisport.rodigionline.rotelekomtv.rohorizon.tv și contra cost pe site-ul looksport.ro.

Tranmisiunea  video atât la TV cât și live stream începe la 21:30.

UPDATE – Echipele confirmate de start în meciul FCSB – Arges Pitești

Echipa de start FCSB in meciul cu Arges Pitesti

Echipa de Start Arges Pitesti in meciul cu FCSB

LIVE VIDEO FCSB – FC Argeş Pitești 0-0

Echipele de start:

FCSB: Straton – Creţu, Ş. Cană, Briceag, Panţâru – Moruţan, Perianu, R. Ion – Man, Petre, Buziuc
REZERVE: Udrea, G. Simion, Pantea, Horşia, G. Popescu, L. Ardelean, Trif

FC ARGEŞ: Croitoru – Tofan, Turda, Leca, Şerbănică – D. Meza Colli, Prepeliţă, Honciu – R. Grecu, Mediop, Mirică
REZERVE: Greab, C. Barbu, Marakis, G. Matei, Deslandes, I. Năstăsie, Blejdea, I. Şerban, Malele

Steaua are 7 jucători lipsă

FCSB (Steaua) are 7 jucători suspendați din cauza unor probleme de sănătate. Echipa lui Becali este decimată după ce 7 jucători importannți din lot au fost suspendați din cauza problemelor de sănătate.

Argeș vine în fata stelei cu o remiziă după meciul cu UTA, care astăzi a jucat cu Poli Iași și a pierdut pe teren propriu cu scorul de 2-3.

Meciul de astăzi 20 septembrie se joacă la Giurgiu, unde FCSB speră să câștige chiar și cu lotul decimat din cauza problemelor pe care le întâmpină echipa lui Gigi Becali.

Echipa de start a FCSB

LIVE VIDEO FCSB – Argeș Pitești

Meciul FCSB – Argeș Pitești este live video pe platformele operatorilor de cablu TV, dar și pe aplicațiilor operatorilor de telefonie mobilă. Cei care nu pot vedea meciul la TV pot urmări meciul pe aplicația Live TV de la Focus Sat, Vodafone TV sau Orange TV.

Acest articol a fost actualizat la: 2020-09-20T23:24:15+03:00 23:24