Gaz Metan - Hermannstadt SCOR. 4 cartonașe galbene în 5 minute

Gaz Metan – Hermannstadt SCOR 1-1. Rezumat video, scor final

Gaz Metan – Hermannstadt scor 1-1 live video pe Huff și live text mai jos. Meciul a început agresiv, iar arbitrul a acordat 4 cartonașe galbene pentru jucătorii de la Gaz Metan și Hermannstadt.

Gaz Metan – Hermannstadt SCOR 1-1 Live text

Minutul 90 – Meciul a fost prelungit cu 4 minute.

UPDATE 20:11 – Cartonaș Galben pentru , schimbări la Gaz Metan și Hermannstadt. Intră Angel Bastos și iese Claudiu Belu-Iordache (HER), iese Robert Ciocan, intră Roberto Romeo (GAZ). Iese David Caiado și intră Stanley Elbers (HER).

UPDATE 19:58 – Altă schimbare la Gaz Metan iese Răzvan Trif, intră Mihai Velisar.

UPDATE 19:54 Schimbare Bryan Alceus (GAZ) Out: Lukas Droppa (GAZ)

Minutul 58 – Hermannstadt EGALEAZĂ Gaz Menta, gol marcat de Joalisson Santos Oliveira.

Minutul 46 – Meciul a revenit.

Minutul 43 – Gaz Metan deschide scorul în meciul cu Hermannstadt. Golul a fos marcat de Nicolao Dumitru.

Minutul 11 – Nicolao Dumitru cartonaș galben, pentru jucătorul de la Gaz Metan. Plouă cu cartonașe galbene de la arbitrul partidei, care nu iartă nici o greșeală de la niciuna dintre echipe. Până în prezent s-a acordat un cartonaș galben la 2 minute și jumătate.

Minutul 7 – Schimbare la Gaz Metan, iese Plumbuitu, intră Idrisa Sambu

MINUTUL 6 – Galben pentru Razvan Dalbea (HER)

Minutul 3 Mihai Butean (GAZ)

Minutul 2 – Cartonaș Galben Joalisson Santos Oliveira (HER)

Minutul 1 – Fluierul de start

Gaz Metan – Hermannstadt SCOR. 4 cartonașe galbene în 5 minute

Live video Gaz Metan – Hermannstadt live stream

Gaz Metan – Hermannstadt este live video și live stream pe site-urile: digisport.ro, digionline.ro (pentru abonații abonații RCS RDS), horizon.tv și aplicația pentru telefon live video pe mobil Vodafone TV (pentru abonații Vodafone șu UPC), Orange TV aplicație mobilă pentru cei abonați la Orange, pe site-ul FocusSat sau Appstore sau Magazin Play aplicaliția LIVE TV. Iar cei de la Telekom pot vedea meciul pe Telekom Sport 1 care este live video gratuit pentru abonații companiei pe site-ul telekomtv.ro.

LIVE VIDEO Gaz Metan – Hermannstadt, ora 18:30. Echipele de start

Meciul este live video pe site-urile operatorilor de cablu și a deținătorilor de drepturi Liga 1, Digi Sport, Look Sport și Telekom Sport 1.

Gaz Metan: Buzbuchi – Butean, Larie, Baco, Trif – Droppa, Deaconu – Ciocan, Chamed, Velisar – Dumitru

Hermannstadt: Cristiano – Scarlatache, Viera,Stoica, Opruț – Romario Pires, Dâlbea – Buzan, Sîntean, Jo Santos – Fortes

Sunt Adrian Vrauko si de 14 ani lucrez în presa online. Am început ca redactor la Realitatea TV, am continuat mai apoi la Pro TV, Kanal D. Iar din 2014 am infiintat Revista Teo Trandafir, continuand cu HUFF.ro si multe alte site-uri din grupul AIR24. La HUFF.ro sunt Editor Of The Day si coordonez echipa editoriala.