Live video Astra - FC Voluntari SCOR. Schimbări majore la fluierul de start

Live video Astra – FC Voluntari SCOR 2-3. Giurgiuvenii deschid scorul, eroare majoră

LIVE VIDEO Astra – FC Voluntari SCOR 2-3 meciul este live video mai jos în playerul live stream de pe Youtube. Meciul este transmis la TV de Digi Sport 1, Look Sport și Telekom Sport 1. Voluntari a făcut schimbări pe ultima sută de metri la lot, în speranta ca va învinge Astra.

LIVE VIDEO și LIVE TEXT Astra – FC Voluntari SCOR 2-3

Minutul 83 – Budescu înscrie pentru Astra. SCOR Astra – FC Voluntar 2-3.

Minutul 56 – Albert Stahl schimbă scorul pe ultima sută de metri. Astra – FC Voluntari 1-3.

Minutul 50 – Astra revine în scor și marchează prin jucătorul Albert Stahl, Astra reacționează repede și revine în meciul cu FC Voluntari. SCOR Astra – FC Voluntar 1-2.

Minutul 47 – FC Voluntari dă de pământ cu Astra. Scorul este 2-0 pentru FC Voluntar.

Minutul 45 – 2 minute de prelungiri. Astra – Fc Voluntar SCOR 0-1 la pauză.

Mintutul 42 – Voluntari deschide scorul prin jucătorul Jefte, care deschide scorul în meciul cu FC Voluntari. SCOR Astra – FC Voluntari 0-1.

Minutul 40 – Ambele echipe Astra Giurgiu și FC Voluntari joacă foarte slabi. Nici o fază de gol în 40 de minute. Cel mai probabil SCOR Astra – FC Voluntari la pauză la va fi 0-0.

UPDATE ora 18:07 – Meciul a început. Și în doar 5 minute de la startul partidei Astra – FC Voluntari, Giurgiuvenii fac o primă schimbare. Iese Răduț și intră Silviu Balaure.

Live video Astra – FC Voluntari SCOR

FC Voluntari a făcut schimbări pe ultima sută de metri, meciul este live video împotriva Astra Giurgiu de la ora 18:00 în playerul video de mai jos. Echipa din Voluntari declara într-un comunicat de presă să va alege alt staff pentru meciul de azi care este și live score pe HUFF.

Stadionul pe care va juca Astra VS FC Voluntari

„Lotul Astrei pregătește meciul de sâmbătă, cu FC Voluntari, în speranța obținerii primei victorii din acest sezon, luându-se decizia unor schimbări la nivelul staff-ului tehnic.

Astfel, de pregătirea echipei noastre se vor ocupa antrenorii Alexandru Radu, Bogdan Pârvu, Carmel Bărbulescu și Ionuț Boșneag.

Alexandru Radu și Bogdan Pârvu au mai lucrat la echipa noastră, alături de Edi Iordănescu, la ultima participare europeană pentru Astra, în timp ce Carmel Bărbulescu se va ocupa în paralel și de pregătirea ”satelitului” Astra 2”, se arată în comunicatul emis de giurgiuveni.

Live video Astra – FC Voluntari pe HUFF/sport

Meciul Astra – FC Voluntari este transmis de fanii celor două echipe live video. Huff va prelua live streamul de pe Youtube, iar playerul video va fi activ mai jos la ora 18:00.

De asemenea poți vedea meciul live video și pe site-urile: digisport1.ro, digionline.ro, looksport.ro (contra cost). Operatorii de cablu pun la dispozitie pentru abonați:

• RCS RDS / Digi Romania – platforma Digionline.ro și aplicația pentru telefoanele mobile Digionline
  • Telekom – site-ul telekomtv.ro și aplicația pentru Android sau iOS Telekom TV
  • UPC Vodafone Fix  – Horizon.tv, aplicația mobilă Vodafone TV
  • Orange – Orange TV

Live video Astra Fc Voluntari

LIVE VIDEO | Astra – FC Voluntari se joacă sâmbătă, de la ora 18, în direct pe Telekom Sport 1, Digi Sport și Look Sport.

HUFF transmite live video meciul Astra Giurgiu – FC Voluntari în playerul video de mai sus.