Live video Hermannstadt - Botoșani SCOR 2-1. Hermannstadt înscrie în ultimele minute

Live video Hermannstadt – Botoșani SCOR 2-1. Hermannstadt înscrie în ultimele minute

Live video Hermannstadt – FC Botoșani Scor 2-1, s-a jucat pe 28 septembrie la ora 18:00 live video pe HUFF.ro și transmis la TV de Digi Sport 1 și Look Sport. Botoșani este una din echipele neînvinse de la începutul Liga 1. Echipa condusă de antrenorul Marius Croitoru este pe locul 5. Hermannstadt deschide scorul în meciul cu Botoșani.

Live update și live video Hermannstadt – Botoșani Scor 2-1

Fluier de final Hermannstadt câștigă meciul în fața Botoșani.

Minutul 89, ora 19:47 – Hermannstadt 2-1 scor.

Minutul 64, ora 19:26 – Șansă importantă pentru Botoșani! Hervin Ongenda trimite plasat din lovitură liberă, dar Cristiano respinge în cornert.

Minutul 47, ora 19:05 – Meciul a revenit. Vă reamintim că poate fi văzut live stream pe HUFF în playerul video de mai jos sau pe site-urile: digisport.ro, digionline.ro, looksport.ro, horizon.tv.

Minutul 36, ora 18:36 – Botoșani egalează în meciul cu Hermannstadt. Gol Botoșani! Keyta este găsit excelent de o centrare trimisă de Patache și reia, fără emoții, în poarta lui Cristiano.

Live video Hermannstadt - Botoșani

Live video Hermannstadt – Botoșani

UPDATE 18:15 – Foto de la meciul dintre Hermannstadt – Botoșani. Gol Hermannstadt! Jo Santos execută o lovitură de colț, iar balonul este trimis în proprie poartă de Alin Șeroni.

Live video Hermannstadt - FC Botoșani

Minutul 8, ora 18:09 – Scorul este deschis de Hermannstadt, sibienii deschid scorul. Scor Hermannstalt – Botoșani 1-0.

„Probabil şi ei vor să câştige împotriva Botoşaniului. Nu vreau să mă apăr. Nu ştiu să mă apăr. Nici nu mă interesează lucrul acesta. Depinde foarte mult ce tactică vom aborda la meciul cu Sibiul.

Toată viaţa mea voi juca pe atac. Toate antrenamentele pe care le fac le fac pentru atac, pentru a da posibilitatea jucătorilor soluţii să marcheze. Nu o să mă închid”, a declarat Marius Croitoru, înaintea meciului cu Hermannstadt.

LIVE VIDEO Hermannstadt – Botoșani

Meciul Hermannstadt – Botoșani este live video în playerul de mai jos.

Meciul poate fi urmărit online live video și pe site-urile digisport.ro, digionline.ro, looksport.ro, horizon.tv.

Sunt Adrian Vrauko si de 14 ani lucrez în presa online. Am început ca redactor la Realitatea TV, am continuat mai apoi la Pro TV, Kanal D. Iar din 2014 am infiintat Revista Teo Trandafir, continuand cu HUFF.ro si multe alte site-uri din grupul AIR24. La HUFF.ro sunt Editor Of The Day si coordonez echipa editoriala.