Voluntari - Viitorul SCOR 0-0. Arbitrul ostracizat atrenourul Mihai Teja

Sport

Voluntari – Viitorul SCOR 0-2. Contănțenii au dominat tot meciul

Voluntari – Viitorul Scor 0-2, meciul se joacă chiar acum și este live video, live text și live score pe HUFF.ro. Meciul a început puternic, ambele echipe au avut multe ocazii de gol sau cel puțin prezențe în poarta adversarului.

Meciul se joacă strâns, ambele echipe joacă frumos, iar băieții par determinați să schimbe scorul.

Scorul la pauză a fost 0-0 între Voluntari – Viitorul, iar repriza a doua a început la fel de puternic ca prima. Viitorul se bucură de 3 etape în care nu a fost învinsă nici pe teren propriu, nici în deplasare și se află pe locul 13 în clasament cu 6 puncte, cu mult în spatele Voluntari. Echipa din urmă este pe locul 7 în clasamentul Liga 1 cu 10 puncte.

Live text Voluntari – Viitorul Scor 0-2 – video

MIN 90 + 1: GOOOOOL Viitorul chiar în primul minut al prelungirilor.

Minutul 66 – Viitorul înscrie, greșeală fatală de portatul Voluntari. Jucătorul care a deschis este Luckassen Scor Voluntari – Viitorul 0-1.

Minutul 65 – Ce șansă ratată de Voluntari, respinsă de viitorul.

Min 57 – Cartonaș Galben Gheorghe (Voluntari)

Min 55 – Galben pentru Iancu, de la Viitorul.

Nici bine n-a început repriza a doua că Benzar de la Viitorul a și încasat un cartonaș galben.

FC Voluntari - Viitorul scor. Viitorul a cerut penalty! Ocazii, viteză, meci frumos

Meciul Voluntari – Viitorul este live video pe site-urile Look Sport, Telekom Sport, Digi Sport 1, digionline.ro, focusat.ro, horizon.tv.

Echipele de start:

FC Voluntari: Rîmniceanu – Vlad, Armaş, Balaur, Costin – Borţoneanu, Pablo de Lucas, I.Gheorghe – Mailat, Jefte, Ad.Popa.
Rezerve: Achim, Grădinaru, Ilie, Kocic, Levin, Ozkara, Anderson, A.Stoica, Lopes.
Antrenor: Mihai Teja.

FC Viitorul: Cojocaru – Benzar, Mladen, Martinez, de Nooijer – Matei, Gaztanaga, Ciobanu – Măţan, Luckassen, Iancu.
Rezerve: Artean, Căbuz, Casap, Dobrosavlevici, Dussault, Ely Fernandes, A.Stoian.
Antrenor: Ruben de la Barrera.

Sunt Adrian Vrauko si de 14 ani lucrez în presa online. Am început ca redactor la Realitatea TV, am continuat mai apoi la Pro TV, Kanal D. Iar din 2014 am infiintat Revista Teo Trandafir, continuand cu HUFF.ro si multe alte site-uri din grupul AIR24. La HUFF.ro sunt Editor Of The Day si coordonez echipa editoriala.