Mega-scandal la Chefi la Cuțite de la Antena 1! O concurentă îl acuză pe Chef Cătălin Scărlătescu de hărțuire: „S-a băgat în mine și..”

Ultimul update: marți 19 noiembrie 2019 11:49 Data publicării: marți 19 noiembrie 2019 11:47
Autor , în TV

Emisiunea ”Chefi la cuțite” a ajuns la sezonul nr. 7, iar ediția 21 s-a transformat într-un scandal de proporții. În centrul atenției s-a poziționat chiar chef Cătălin Scărlătescu, după ce o concurentă l-a acuzat de… hărțuire.

Amalia Bellatoni este concurenta care s-a simțit ”înghesuită” de chef Cătălin Scărlătescu, acesta exprimându-și nemulțumirea. Concurenta a fost lezată de o apropiere mult prea insistentă a lui Scărlătescu, acuzându-l pe acesta că i-a pătruns în spațiul intim, deși nu ar fi avut niciun drept să facă asta, în pofida celebrității.

”S-a mai și băgat în mine să-mi arate cum se taie ceapa aia! Ce să mai știu eu? Simțeam că leșin! Se mai bagă și în mine așa! Totuși, sunt o femeie! El e ditamai chef Scărlătescu! Te emoționezi când îl vezi lângă tine! Mă gândeam că poate mă vede soțul meu sicilian d-acasă!”, a spus concurenta.

”Bontea mi-a luat carnea”

”Chefi la cuțite” cu ”scântei”, ediția 21, sezonul 7

”Chefi la cuțite” cu ”scântei”, ediția 21, sezonul 7

Pe parcursul emisiunii, chef Cătălin Scărlătescu a avut ”ceva de împărțit” și cu chef Bontea. „Am văzut că Bontea mi-a luat carnea și am spus că nu îl pot lăsa să gătească mușchi de porc și eu să nu am exact ingredientul la care m-am gândit”, a explicat chef Cătălin Scărlătescu, conform a1.ro. La finalul emisiunii, Cătălin Scărlătescu a rămas doar cu patru oamenii în echipă, certându-l pe concurentul eliminat.

Loading...
Sursa: Huff.ro
Știri despre:   
Comentarii
  1. Ioana , 19 noiembrie 2019 la 14:29

    Să mai închidă un nasturè la halat. Este cam tupeistă vrea băgată în seamă. Scarlatescu are destulă experiență cu așa ceva.

  2. Cosmin , 19 noiembrie 2019 la 15:18

    Scarlatescu …. are mari probleme cu capul. Urlă, este violent … și prost! Si nu la tv, ci în viața de zi cu zi. Halal vedetă!

  3. Elena , 19 noiembrie 2019 la 16:06

    Pe lângă faptul că e chef,e bărbat iar voi nu vă mai săturați să vă scoateți țâțele la înaintare,apoi acuzați de hărțuire!
    Dacă ți-e teamă de sicilian,trebuia puțină decență!

  4. unu_rt , 19 noiembrie 2019 la 17:03

    Unde este acuzarea de hartuire? Ca nu o vad… Titlu pompos pt clickbait…

  5. SVF_T , 19 noiembrie 2019 la 18:48

    Mare kkt de comentariu…. Cine l-a acuzat? 😥🥴🥴

  6. TEOSENNA , 20 noiembrie 2019 la 8:02

    Trimite-ti-o acasă „pe Italie” pe asta că după ce își arată țâțele la toată țara se plânge că-i proastă … Du-te la soțul tău că ne-am saturat de tine

  7. mama Lina , 20 noiembrie 2019 la 10:03

    Daca ai un sot gelos , stai fata mea acasa si fa chiftele ce cauti sa te expui. Nu i da motiv de scandal ( daca nu ai deschis ochii bine acum stai si sufera.)

  8. Ioan vasile Bojescu , 24 noiembrie 2019 la 14:01

    O cretina mars la italia ca esti mai proasta de cand ai plecat in italia mars curva dracului la futaciosul de iatlian

  9. Unul scarbit , 24 noiembrie 2019 la 17:32

    Un ghertoi si o fufa intr-o emisiune despre ce mananca aia cu aere !

  10. bogdan , 25 noiembrie 2019 la 2:46

    Chef scarlatescu va fi acuzat de hărțuire sexuală iar sefii postului antena 1 sa-l demita

  11. libianu , 25 noiembrie 2019 la 5:55

    Dupa ce ca stai cu țâțele pe afara si ceri cârnaț ,mai si comentezi.

  12. Ana , 25 noiembrie 2019 la 9:24

    Nu are ce cauta o fufa intr-o emisiune de bucatarie, daca emisiunea este pe bune.Dar se pare ca in echipa lui Scarlatescu de fiecare data isi are locul cate una d-asta (vezi sezonul trecut cand sora Danielei Crudu era buna la taiat ceapa, si tot asa cu tatele pe-afara).

  13. Mirela , 25 noiembrie 2019 la 10:11

    Dansa e o vagaboanta..daca tie rusine asa tare de ce vi cu tatele afara.e un decolteu de femeie usoara iar orice barbat tiar face asta nu numai dansul.nesimtito

  14. Miuta , 27 noiembrie 2019 la 12:40

    Scarlatescu este un domn, problema este la tine „draguto”,nebunatico, o cauti cu lumanarea. Ce tupeu nesimtit ai sa te plangi de hartuire…..!

  15. Ana , 27 noiembrie 2019 la 16:08

    Asa-i trebuie chefului, ca mereu alege niste putori netalentate care nu stiu sa taie o ceapa ! Daca a pierdut, ma bucur ! Eu schimb postul cand incepe sa vorbeasca individa aceea. Las’ ca si cameramanul o are in vizor numai pe ea !
    Realizatorii ar putea sesiza ca nu ne intereseaza tampeniile concurentelor. Gina cum poate fi un exemplu de conduita !?

  16. Isabela , 28 noiembrie 2019 la 12:23

    O țățică tupeistă, slobodă la gură. Păcat că doar asta se promovează. Zici că țara asta doar de așa ceva are nevoie, țâțe, circ și balamuc. Pacat!

  17. IPOI , 28 noiembrie 2019 la 16:13

    Pe bune…hartuire sexuala…dar zdreanta aia ca umbla cu sanii pe afara nu o vede nimeni…o mizerie de femeie…o centurista care murea de foame si de P..A in tara si a ajuns marea doamna KKT SICILIANA…