LIVE VIDEO Clinceni - Dinamo SCOR Clinceni surpriza din Liga 1

LIVE VIDEO Clinceni – Dinamo SCOR 1-1. Cele două echipe joacă dur

Clinceni – Dinamo Scor 1-1 live video, revelația din Liga 1 Academia Clinceni este la mare distanță de istorica echipă Dinamo. În clasamentul Liga 1 echipa gază are 24 de puncte și este pe locul 5. Dinamo are 15 puncte și este pe locul 11. Meciul este live video pe internet pe site-urile televiziunlor care transmit meciul și la TV – Digi Sport 1, Look Sport + și Telekom Sport 1. De asmenea se pot vedea live video și de pe telefon prin aplicațiile mobile, găsiți mai jos indicațiiile pentru fiecare operator sau televiziune care deține drepturile din Liga 1.

Dinamo are nevoie de o victorie, măcar de palmares, problemelele financiare și lotul care pare să stea în loc a creat multe probleme echipei din Ștefan Cel Mare.

Micuța echipă Clinceni a reusit să acumuleze puncte și să fie în fruntea clasamentului. Meciul este transmis live text de HUFF.ro. Actualizarile pot aparea mai rapid aici.

Clinceni – Dinamo SCOR 1-1 LIVE TEXT

Meciul s-a terminat scor Clinceni – Dinamo 1-1

Minutul 76 – Academia Clinceni eganlează în minutul 76 în meciul cu Dinamo.  Gol video mai jos.

Minutul 66 – Dinamo deschide scorul în meciul cu Clinceni. Golul video mai jos. Andrei Radu centrează de pe stânga, Sorescu îi așează mingea lui Paul Anton, care trage din afara careului, pe jos, și deschide scorul.

Minutul 51: Ocazie Dinamo! Nemec primeste o centrare in careu si trimite cu capul spre poarta lui Valceanu, care insa este atent si respinge balonul!

Repriza a doua început.

Minutul 45 – Pauză. Clinceni – Dinamo SCOR 0-0

Minutul 44 -Diego Fabbrini cartonaș galben pentru jucătorul de la Dinamo.

Minutul 37 – Ocazie Dinamo. Camara trage din afara careului, dar slab, iar portarul reține.

Minutul 14 – Ocazie Dinamo. Paul Anton șutează de la 25 de metri, dar mingea ocolește poarta.

Minutul 11: Prima schimbare la Clinceni! Tanase intra in locul lui Morar.

Minutul 8 – Dinamo are emoții cu loviturile celor de la Clinceni, echipa din Ștefan cel mare pare depăsită de jucătorii de pe locul 5.

Minutul 1 – Fluierul de start

UPDATE 20:46  – Tenisiunile îi macină în continuare pe dinamovişti, iar antrenorul Ionel Gane are o misiune grea, să-i facă pe jucători să se mobilizeze. Neplătiţi de mai multe luni, fotbaliştii au ameninţat cu greva şi înaintea partidei cu CFR, însă au revenit în cele din urmă la sentimente mai bune.

Livetextul incepe la ora 21:00, iar meciul este live video mai jos.

Mesajul transmis de Dinamo înaintea meciului cu Clinceni.ECHIPE DE START
Academica Clinceni vs Dinamo București (Liga 1, etapa a 15-a)
Dinamo București va juca în deplasare cu Academica Clinceni într-o partidă contând pentru etapa a 15-a în Liga 1, programată în această seară, la ora 21:00, pe stadionul „Ion Comșa” din Călărași, în direct la Look Sport, Digi Sport și Telekom Sport.
Ambele echipe de start au fost anunțate.
HAI DINAMO!

ECHIPE DE START

Dinamo București va juca în deplasare cu…

Echipele de start:

Clinceni: Vâlceanu – Pashov, Achim, Jutric, Dobrescu – Achim, Cebotaru, Cascini, Andronic – Morar, Rusescu

Rezerve:  Ureche, Bilali, Petrescu, Boiciuc, Tănase, Ventura, Şerban, Dumitriu, Chunchucov

Dinamo: Mejias – Sorescu, Puljic, Grigore, Radu – Camara, Gol, Anton, Fabbrini – Borcea, Nemec

Rezerve: Eşanu, Mitrovic, Achim, Creţu, Şerban, Bani, Măgureanu, Gueye

Live video Clinceni – Dinamo

Live video Clinceni – Dinamo Aradeste live video și live stream pe site-urile: digisport.rodigionline.ro (pentru abonații abonații RCS RDS), horizon.tv și aplicația pentru telefon live video pe mobil Vodafone TV (pentru abonații Vodafone șu UPC), Orange TV aplicație mobilă pentru cei abonați la Orange, pe site-ul FocusSat sau Appstore sau Magazin Play aplicaliția LIVE TV. Iar cei de la Telekom pot vedea meciul pe Telekom Sport 1 care este live video gratuit pentru abonații companiei pe site-ul telekomtv.ro.

Sunt Adrian Vrauko si de 14 ani lucrez în presa online. Am început ca redactor la Realitatea TV, am continuat mai apoi la Pro TV, Kanal D. Iar din 2014 am infiintat Revista Teo Trandafir, continuand cu HUFF.ro si multe alte site-uri din grupul AIR24. La HUFF.ro sunt Editor Of The Day si coordonez echipa editoriala.