Live video Voluntari - Sepsi Scor

Sport

Live video Voluntari – Sepsi Scor 1-2. Gol spectacol din partea celor de la Sepsi

Live video Voluntari – Sepsi Scor 1-2. Meciul este transmis la TV de Digi Sport 1 și Telekom Sport 1. De asemenea poți vedea meciul în format live video / live stream conform indicațiilor de mai jos. La TV meciul dintre Voluntari – Sepsi transmis Digisport 1 și Telekom Sport 1. Scor final Voluntar – Sepsi 1-2.

Voluntari – Sepsi Scor 1-2 live text & live video

Meciul este Voluntari – Sepsi live video aici. Dacă nu vezi actualizările accesează acest buton.

Mintul 90 – Fluierul Voluntar – Sepsi scor 1-2.

Minutul 85 – Sepsi recuperează scorul și înscrie în meciul cu Voluntar. Scor Voluntari – Sepsi 1-2.

Minutul 58 – Schimbare la Sepsi în meciul cu CFR Cluj Boubacar Fofana, a intrat Lorand-Levente Fulop.

Minutul 56GOOOOOL! GOOOOOOL Sepsi! Dimitrov îi așează mingea lui Purece, care egalează cu un șut frumos din marginea careului.

Minutul 4 – GOOOOOL Voluntari! Grădinaru șutează din afara careului, Niczuly respinge în față, până la Mailat, care prinde un voleu spectaculos și deschide scorul.

„Următorul meci va fi unul dificil, în primul rând pentru că îl avem programat în deplasare, în altă ordine de idei, în acest început de campionat, FC Voluntari a arătat o formă deosebită, chiar dacă a schimbat, ca şi noi, foarte mulţi jucători.

Se pare că au găsit resursele să se capaciteze foarte bine şi au reuşit să facă nu numai partide bune, ci au acumulat şi puncte. Şi noi suntem datori ca după patru meciuri disputate, în care n-am realizat nicio victorie, să facem mult mai multe”, a declarat Leo Grozavu, antrenorul lui Sepsi, înaintea meciului de pe Stadionul „Anghel Iordănescu”.

Livideo Video | Voluntari – Sepsi

Live video cu meciul dintre Voluntari – Sepsi, meciul poate fi urmărit digionline.ro, digisport.ro, telekomtv.ro

.

Echipele de start:

FC Voluntari: Rîmniceanu – Costin, Balaur, Armaş, Vlad – Căpăţînă, de Lucas, I. Gheorghe – Mailat, Eric, Grădinaru
Rezerve: 1. Lavin, 2. C. Achim, 14. Marcelo, 20. Ozkara, 29. Puel, 30. Al. Stoica, 32. Kocici, 70. A. Voinescu, 99. Borţoneanu

Sepsi: Niczuly – Dimitrov, Bouhenna, Bogdan Mitrea, Fl. Ştefan – Kovacs, Fofana, Dragomir – Golofca, Safranko, Ştefănescu
Rezerve: 12. Fernandez, 2. Deligiannidis, 10. L. Fulop, 13. Bajrovic, 14. V. Mitrea, 19. Nouvier, 24. I. Fulop, 27. Carnat, 88. Dimitrov

Live video FC Voluntari – Sepsi Scor 1-0. Meciul a început spectaculos

Live video de la ora 21:00, FC Arges – Universitatea Craiova, de la ora 21:00 live pe Huff.ro si transmis la TV.

Sunt Adrian Vrauko si de 14 ani lucrez în presa online. Am început ca redactor la Realitatea TV, am continuat mai apoi la Pro TV, Kanal D. Iar din 2014 am infiintat Revista Teo Trandafir, continuand cu HUFF.ro si multe alte site-uri din grupul AIR24. La HUFF.ro sunt Editor Of The Day si coordonez echipa editoriala.