Sepsi - Chindia SCOR 0-0. Live video & text! Emoții uriașe în playoff

Sepsi – Chindia SCOR 2-0. Live video & text! Chindia este „PA”

Sepsi – Chindia Scor 2-0 este live video și live text pe HUFF.ro, cele mai importante faze ale meciului și goluri sunt comentate de noi. Aici poți de asemenea să vezi în format video și golurile meciului. De la ora 20:30 HUFF.ro și livetext.ro transmit și meciul dintre CFR Cluj și Gaz Metan Mediaș. Meciul poate fi văzut la TV pe Digi sport 1, Look Sport și Telekom Sport 1, dar și online pe site-urile companiilor de cablu. Detalii despre live video mai jos.

Sepsi – Chindia SCOR 2-0. Live video & text

Fluier de final, scor Sepsi – Chindia 2-0.

MIN 89 – GOOOOOOOOL SEPSI! Chindia este „PA” din acest moment.

MIN 52 – Ratare uriașă făcută de Sepsi în poarta Chindia!

MIN 46 – Meciul a revenit. Ipoteză halucinantă Sepsi și FCSB riscă să fie scoase din campionat.

PAUZA. Scor la pauză Sepsi – Chindia Scor 1-0. Sepsi a deschis scorul în minutul 43.

MIN 43 -GOOOOOL Sepsi, chiar înante de pauză scorul este deschis. Scor Sepsi – Chindia 1-0.

GOL Sepsi

MIN 34 – Cartonaș Roșu Josip Ivancic. Șansele Chindiei scad drastic prin eliminarea jucătorului, care era speranța echipei.

MIN 25 – Cartonaș Galben Josip Ivancic

MIN 21 – Ocazie pentru Chindia, mingea aproape să deschidă scorul cu Sepsi.

MIN 15 – Vașvari a șutat din afara careului xe 16 metri, puțin peste transversală. Prima oportunitate de atac a celor de la Sepsi

MIN 12 – Ștefănescu cartonaș galben.

MIN 6 – Luptă aprigă între cele două echipe, Sepsi vrea să înscrie în poarta Chindia și a avut deja și o primă ocazie.

MIN 1 – Fluierul de start.

Meciul Sepsi – Chindia este și live score pe Youtube pe canalul livetext.ro.

Sepsi – Chindia, echipele de start

Sepsi - Chindia, echipele de start

• Sepsi: Niczuly – Dimitrov, Bouhenna, Tincu, Ștefan – Vașvari, Achahbar – Carnat, Fulop, Ștefănescu – Safranko
  • Chindia: Aioani – Martac, Benga, Pițian, Corbu – Piftor, Mihai, Rață, Șerban – Dangubic, Berisha

Live video Sepsi – Chindia

Meciul dintre Sepsi și Chindia poate fi urmărit și sub format livestream pe site-urile: digisport.ro, digionline.ro, horizon.tv, Live TV de la Focus Sat, Orange TV, Vodafone TV.

Tot astăzi de la ora 20:30, HUFF transmite live text și meciul dintre CFR Cluj și Gaz Metan Mediaș. Ieri ați putut vedea confruntarea dintre Craiova și FCSB, care s-a terminat cu scorul 2-1.