Rezumat video Steaua Dinamo

REZUMAT VIDEO Steaua – Dinamo SCOR 1-1

Steaua – Dinamo – un derby asteptat de intreaga Romanie.

Meciul a inceput la ora 21.00 si a fost transmis de Look TV, Dolce Sport si Digi Sport. Un meci agresiv, plin de incidente, atat pe teren cat si in tribune.

Suporterii Dinamo au reusitsa intre pe teren cu petarde si fumigene, iar la mijlocul primei reprize au inceput sa arunce pe teren cu obiecte in jucatori.

STEAUA – DINAMO – SCOR 1-1 – REZUMAT VIDEO

Gol Steaua

Gol Dinamo

Bucurie stelista la golul lui William De Amorim cu Bogdan Mitrea,Nicusor Stanciu si Adrian Popa

UPDATE 22:50 – Galben pentru Aganovic

UPDATE 22:49 – Suntem in minutul 90 partida a fost prelungita cu 3 minute. Mai sunt oare sanse sa se schimbe scorul?

UPDATE 22:46 – Cartonas Rosu pentru Dinamo. Steliano Filip a incasat cartonasul, dupa ce l-a lovit cu cotul pe Adi Popa.

UPDATE 22:41 – Schimbare la Steaua si la Dinamo. Gnohere ii lasa locul lui Daniel Popa. Aganovici intra in locul lui Boldrin.

UPDATE 22:33 – Boldrin da trezirea, dupa mai multe minute de acalmie – un sut puternic de la 30 de metri, Branescu a respins cu greu de sub transversala.

UPDATE 22:31 – Suntem in minutul 72

UPDATE 22:29 – Schimbare la Dinamo. Iese Lazar intra Serban